Obec Ctiboř
Ctiboř

PROGRAMU OBCE CTIBOŘ NA PODPORU POŘÍZENÍ A VÝMĚNY KOTLŮ

Obec Ctiboř vyhlašuje Výzvu k podávání žádostí o poskytnutí dotace z programu na podporu výměny
kotlů (a pořízení kotlů do novostaveb).

Cílem Programu na podporu pořízení (u novostaveb) a výměny kotlů (dále jen „Program“) je zabezpečení realizace opatření vedoucích ke snížení znečištění ovzduší z malých spalovacích zdrojů do tepelného výkonu 50 kW, tzv. lokálních topenišť využívajících tuhá paliva. Snížení znečištění ovzduší bude dosaženo náhradou kotlů na tuhá paliva a instalací účinných nízkoemisních kotlů na tuhá a plynná paliva o jmenovitém tepelném výkonu do 50 kW.

Předmětem podpory je výměna stávajících ručně plněných kotlů na tuhá paliva za nové účinné nízkoemisní tepelné zdroje v nemovitostech užívaných k bydlení a pořízení prvotního tepelného zdroje v novostavbách, a to na území obce Ctiboř a Březí (okr. Tachov).

Více informací:

Výzva k předkládání žádostí o dotaci

Podmínky dotačního programu

Žádost- formulář

Datum vložení: 2. 5. 2014 0:00
Datum poslední aktualizace: 2. 5. 2014 0:00

dnes, středa 24. 4. 2024
slabý déšť 10 °C -2 °C
čtvrtek 25. 4. slabý déšť 9/0 °C

Rozpočet obce

rozpočet

Interaktivní a velmi snadno ovladatelný informační zdroj o hospodaření pro občany